Vážený zákazníku, situace způsobená koronavirem je taková, že počet nabytých objednávek na OOP dýchacích orgánů a jednorázových oděvů je nezvladatelný. Bohužel značky, které distribuujeme, nejsou schopny poskytnout spolehlivé informace o doručení. Budeme vás informovat, jakmile nám situace umožní znovu otevřít prodej těchto položek. Děkujeme za pochopení

Páčidla

Každý řemeslník jistě ocení takové nářadí, jako jsou vysoce odolná páčidla značky Hultafors, která jsou skvělým pomocníkem nejen pro vytahování hřebíků.

Nastavitelné páčidlo je takové páčidlo, jež má vidlici na páčení a vytahování hřebíků připojenou kloubovým spojem, který je možné nastavit do devíti různých poloh. Díky ozubenému prstenci vydrží stejnou zátěž jako standardní páčidlo. Nastavitelné páčidlo vám ušetří čas a námahu. V roce 2012 získalo ocenění Reddot design award Best of the best 2012.

Nejlepší páčidla jsou vyrobena z vysoce legované bórové oceli. Mají široký a vyleštěný kontaktní povrch a tenké zakončení pro snadnější přístup a snížení rizika zanechání stop na materiálu. Vidlice vytahováku je zabroušená, aby se s ní daly snadno vytahovat hřebíky. 

Hliníková páčidla jsou vyráběna v několika typech pevných a odolných páčidel, která jsou určena pro dílenské využití. Mohou vám pomoci při nastavování kol automobilů, testování ložisek anebo při pasování částí karoserie.

 

 

Nejprodávanější

165
243411652434
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.